Obavijest o potpori namijenjenoj za sudjelovanje na 16thCentral European Oncology Congress

Hrvatsko onkološko društvo objavljuje natječaj za dodjelu najmanje 9 (devet) edukativnih potpora  za sudjelovanje na CEOC-u 2022.

Kongres će se održati u hotelu Kvarner, od 22.06. do 25.06.2022., pod nazivom 16th Central European Oncology Congress, Croatian Society of Oncology’s Best of ASCO® Conference

Potpora je namijenjena članovima HOD-a koji su specijalisti ili uži specijalisti onkolozi sa valjanom licencom za rad u RH.

Edukativna potpora uključuje troškove kotizacije i smještaja za navedeni stručni skup.

Minimalni uvjeti za prijavu za natječaj su slijedeći:

• liječnik s trenutačnom praksom u RH
  • članstvo u Hrvatskom onkološkom društvu
  • liječnik specijalist ili specijalizant iz područja onkologije uz prednost aktivnog sudjelovanja   na kongresu (s usmenom ili poster prezentacijom)

Prijavu na natječaj svi zainteresirani članovi Hrvatskog onkološkog društva mogu poslati uz prateću dokumentaciju i životopis u elektronskom obliku na adresu: tonka.boban@gmail.com ili hok@penta-zagreb.hr

Prijave na natječaj su otvorene do 15.06.2022. godine.

Naknadno pristigle prijave neće se uzimati u obzir.

Potpora je osigurana uz pomoć tvrtke Eli Lilly.